הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

1625052800-078486900

הובלה בקירור

מהי הובלה בקירור?

הובלה בקירור היא שיטת הובלת משלוחים באמצעות משאיות שתוכננו במיוחדעם מערכת קירור מובנית אשר מקררת את המשלוחים בטמפרטורה מווסתת לאורך כל תהליך השילוח.

בעיקרון, המשאיות משמשות להובלת מוצרים מתכלים כגון בשרים, פירות, ירקות ונקניקים, מוצרי תרופות וכדומה. משאיות מסוג זה הינן בעלות מבנה מבודד בקירור, המבטיח קרירות ושמירה על איכות המוצרים המובלים.

ספקי מוצרים מתכלים מסתמכים על שירותי משלוחים בקירור, לכל רוחב שרשרת האספקה העולמית.

היתרון הברור ביותר של הובלה בקירור הוא בכך שהיא מונעת מהמוצרים להידרדר ולאבד את ערכם במהלך תהליך ההובלה. זה נכון לא רק לגבי מזון, כמו תוצרת, בשר ומוצרי חלב, אלא גם לגבי פריטים רגישים אחרים כמו מוצרים רפואיים ותרופות.

ביקוש עולה למוצרים מתכלים טריים

הובלה בקירור מאפשרת להעביר מוצרים הזקוקים להובלה מבוקרת טמפרטורה מנקודה א' לנקודה ב' בצורה מהירה ויעילה יותר מאשר דרכי הובלה חלופיים. בשל כך, פריטים בעלי ביקוש גבוה, כמו בשר טרי ופירות ים, מסתמכים על הובלה בקירור.

הובלה בקירור חלה על מגוון רחב של סוגי מוצרים

כאשר אנשים חושבים על סוגי המוצרים המחייבים הובלה בקירור, המוח הולך ישר למזונות מתכלים. למען האמת, הובלה בקירור או "הובלה מבוקרת טמפרטורה" נחוצה עבור סוגים רבים אחרים של מוצרים, החל מאמנות יקרת ערך ועד כימיקלים יקרי ערך ומוצרי טיפוח אישי.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

מובילים על גלגלים
מובילים על גלגלים

הפורטל של מובילים על גלגלים הוקם במטרה לתת לכם – הגולשים, המתלבטים, והמבררים – גישה קלה לכל מה שקשור בהובלה, בשינוע, בהעברה ובמשלוח, במקום לבזבז זמן יקר בחיפוש ברחבי הרשת אחרי מה שאתם צריכים .

כתבות מעניינות נוספות:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אצל השכנים

 בניית רשת הרכבות של איחוד האמירויות ממשיכה להתקדם. שלב ראשון של רכבת אתיחאד כבר הושלם

קרא עוד »

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753266