הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

100_4944

הובלת חומרים מסוכנים (חומ"ס)

שינוע חומרים מסוכנים דורש הקפדה על כללי זהירות חמורים במיוחד. אין פלא אם כן שהפיקוח על כך הדוק, משום שכל טעות עלולה לעלות בחיי אדם – מהנהג ועד הדיירים בסביבה או נהגים אחרים – וכמו כן, כפי שכבר קרה לא פעם, לגרום לנזקים אקולוגיים גדולים.

הקפדה על מובילים מקצועיים תקטין מאוד את הסיכונים.

תקנות הבטיחות שנקבעו על ידי משרד התחבורה הן ברורות מאוד, כך שלא כל חברת הובלה יכולה לקבל היתר להובלת חומרים מסוכנים.

כיצד בוחרים נהגי הובלת חומרים מסוכנים?

כל מי שרוצה להיות נהג כזה חייב לעבור קורס מיוחד של משרד התחבורה. בקורס  הוא לומד לקראת קבלת רישוי והיתר מאגף המטענים במנהל היבשה.

נוסף על כך, גם הרכבים של חברת ההובלה חייבים לעבור תהליך של בדיקות תקופתיות לשם קבלת היתר ממעבדות הטכניון או מכון התקנים.

וזה (כמובן) לא נגמר שם. הנהגים וכלי הרכב נמצאים במעקב תקופתי. הנהגים גם עוברים רענונים תקופתיים אחת לשנתיים, כדי לוודא את כשירותם לבצע את שינוע החומרים המסוכנים.

לשם מה כל ההכשרה הזו?

נהג שמוביל חומ"ס חייב להיות מוכן למקרה של תקלה, ולדעת כיצד נוהגים במקרה כזה.

הבטיחות מתחילה ברכב מתאים – לפי תקנות שירותי ההובלה – עם רישוי מתאים שעבר את כל הבדיקות התקופתיות וקיבל לכך היתר. רכב זה חייב בתחזוקה קפדנית שוטפת, ורק חברה מקצועית ומנוסה שמתייחסת לכך ברצינות תתמודד עם משימה כזאת.

רכב כזה גם חייב להציג שלטים המזהירים מפני הסכנה ולפרט את החומרים שהוא מוביל, מהם הסיכונים, מידע מפורט לשעת חירום במקרה של תקלה, למי להתקשר וכיצד לפעול עם קוד החירום.

אז מה היה לנו בכתבה:

מובילים על גלגלים
מובילים על גלגלים

הפורטל של מובילים על גלגלים הוקם במטרה לתת לכם – הגולשים, המתלבטים, והמבררים – גישה קלה לכל מה שקשור בהובלה, בשינוע, בהעברה ובמשלוח, במקום לבזבז זמן יקר בחיפוש ברחבי הרשת אחרי מה שאתם צריכים .

כתבות מעניינות נוספות:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אצל השכנים

 בניית רשת הרכבות של איחוד האמירויות ממשיכה להתקדם. שלב ראשון של רכבת אתיחאד כבר הושלם

קרא עוד »

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753266