הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

traffic-jam-4522805_1920

הסעות עובדים – יתרונות

שירותי הסעות עובדים מעניקים תחושת WINWIN לחברה, לארגון, וכן לעובדים

בחברות בהן עובדים שעות מוגדרות, במיוחד בצורה של משמרות, שירותי ההסעות לעובדים מבטיחים:

הגעת עובדים למשמרת בזמן – רעננים, נינוחים, קשובים.

זמן הנסיעה הופך מזמן מועקה לזמן פנוי. במקום לנהוג הביתה בתום המשמרת, ובמיוחד אחר המשמרת השניה, עייפים ולא מרוכזים, שירות הסעות עובדים מוביל את העובדים בבטחה לבתיהם, ומקטין את הסיכוי לתאונות דרכים

במידה והחברה או עסק התמקמו באזור מרוחק יחסית, אשר אינו נהנה מתחבורה ציבורית לאורך כל שעות היום, אין בעיה! שירות הסעת עובדים מאפשר לגייס עובדים בקלות, שכן כאן המעסיק מציע הסעות לעובדים, ובכך מסירים את הרתיעה הטבעית מבזבוז שעות רבות בנסיעה בתחבורה ציבורית, או לחילופין מורידים את עלויות הדלק גבוהות הכרוכות בנסיעות לעבודה.

איכות הסביבה חשובה לך – המעסיק – או לכם – העובדים? רוצים לתרום להקטנת זיהום האוויר ולהשאיר עולם נקי יותר עבור הילדים? זו השיטה! הסעות עובדים מקטינות את השימוש ברכב פרטי, ועצם העובדה שמודבר ברכבי הסעות חדישים הפולטים פחות רעלים, מסייעת להקטנת הזיהום.

ולא פחות חשוב – הסעות עובדים חוסכות עלויות תפעול ציי רכבים, עלויות דלק, עלויות כח אדם ועוד, ומאפשרות לכם, המנהלים, לעסוק בתחום ההתמחות העסקי שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

מובילים על גלגלים
מובילים על גלגלים

הפורטל של מובילים על גלגלים הוקם במטרה לתת לכם – הגולשים, המתלבטים, והמבררים – גישה קלה לכל מה שקשור בהובלה, בשינוע, בהעברה ובמשלוח, במקום לבזבז זמן יקר בחיפוש ברחבי הרשת אחרי מה שאתם צריכים .

כתבות מעניינות נוספות:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אצל השכנים

 בניית רשת הרכבות של איחוד האמירויות ממשיכה להתקדם. שלב ראשון של רכבת אתיחאד כבר הושלם

קרא עוד »

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753266