הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

Renault-Zoe-electric-cars-fleet-Onto2

ציי רכב – לאן זה הולך?

מה שהיה פעם טכנולוגיה שנראתה בעיקר בסרטים המתארת ​​מבט אידיאלי על העתיד, כלי רכב אוטונומיים צוברים תאוצה בכל הגזרות, ממכוניות סדאן ועד משאיות גדולות. יצרנים בודקים אבות טיפוס כבר חמש שנים או יותר, כאשר Daimler Trucks North America מובילה את הלהקה עם משאית INSPIRATION שלה. המשאית האוטונומית ברמה 3 היא רק אחד ממספר פרויקטים מתמשכים שנועדו לקדם את קבלת הטכנולוגיה הזו.

גוגל, חלוצה בכל הקשור לטכנולוגיה, יזמה את Project Chauffeur ב – 2008, שכלל שבע מכוניות בנהיגה עצמית שנסעו בחשאי ברחבי ארה"ב. זה התפתח לחברה נפרדת לחלוטין, Waymo, שעובדת על Waymo One, שירות הסעות, ו-Waymo Via, שירות הובלות ומשלוחים מקומיים שנבדק בפיניקס, אריז וסביבתה.

ולא רק כלי רכב מקבלים את הטיפול האוטונומי. ציי משלוחים כבר התנסו בכל דבר, החל ממל'טים ועד עגלות רובוטיות עם ארבעה גלגלים שעושות את דרכן לדלת הכניסה שלך. Grubhub עובדת עם הסטארט-אפ הרוסי לנהיגה עצמית Yandex כדי לשלוח רובוטים של משלוחי מזון לקמפוסים של מכללות בארה'ב, מה שעלול להסתכם במאות קופסאות אוכל לנהיגה עצמית בעלות ארבעה או שישה גלגלים שעושות את דרכן ברחבי ערים ברחבי המדינה.

אז מה היה לנו בכתבה:

מובילים על גלגלים
מובילים על גלגלים

הפורטל של מובילים על גלגלים הוקם במטרה לתת לכם – הגולשים, המתלבטים, והמבררים – גישה קלה לכל מה שקשור בהובלה, בשינוע, בהעברה ובמשלוח, במקום לבזבז זמן יקר בחיפוש ברחבי הרשת אחרי מה שאתם צריכים .

כתבות מעניינות נוספות:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אצל השכנים

 בניית רשת הרכבות של איחוד האמירויות ממשיכה להתקדם. שלב ראשון של רכבת אתיחאד כבר הושלם

קרא עוד »

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753266