הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

container-ship-6669916_1920

תעריפי ההובלה הימית שומרים על רמתם

עקב ההאטה בייצור בסין, הגבלות חשמל באזורים מסוימים, ועיכובים בהובלה הימית, תעריפי ההובלה הימית באוקיינוס ​​השקט נשארו ברמתם השבוע

פטלפורמת פרייטוס להשוואת מחירים מציינת כי בשל האטת העבודות בסין לאור ״שבוע הזהב״ שם, ולאור המחסור באנרגיה שגרם להפסקות נוספות בייצור בסין, ועם עיכובים מובנים שכבר ברור שהמטענים לא יגיעו בזמן – תעריפי ההובלה שמרו הימית נשארו השבוע ברמה הנמוכה ביותר מאז אמצע אוגוסט. עליית מחירי הנפט עלולה לגרום לכך שמובילים יעלו את היטלי הדלק בסוף החודש.

העומס בנמלים – כמו גם הקושי למצוא מכולה ריקה באסיה – עשוי להוביל לעליית מחירי ההובלה בייצוא בנתיב צפון אמריקה – אסיה בלמעלה מ-10% השבוע, ליותר מ – 1,000 $/FEU משני החופים.

תעריפי ההובלה הימית מאסיה לחוף המערבי של ארה״ב עלו ב – 4% ל – 16,749 $/FEU. תעריף זה גבוה ב – 330% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. תעריפי ההובלה הימית מאסיה לחוף המזרחי של ארה״ב טיפסו גם הם ב – 4% ל – 19,429 $/FEU, והם גבוהים ב- 315% מהתעריפים בשבוע המקביל אשתקד.

העיכובים וההמתנות בנמל לוס אנג׳לס/לונג ביץ׳ שלחו יבואנים רבים לחפש אחר אפשרויות אחרות. אבל השינוי בנפחים גורם כעת לעומס באלטרנטיבות בחוף המערבי למשל בנמל סיאטל ובנמל וונקובר, ובנמלי החוף המזרחי כמו ניו יורק/ניו ג׳רזי וסוואנה.

אז מה היה לנו בכתבה:

מובילים על גלגלים
מובילים על גלגלים

הפורטל של מובילים על גלגלים הוקם במטרה לתת לכם – הגולשים, המתלבטים, והמבררים – גישה קלה לכל מה שקשור בהובלה, בשינוע, בהעברה ובמשלוח, במקום לבזבז זמן יקר בחיפוש ברחבי הרשת אחרי מה שאתם צריכים .

כתבות מעניינות נוספות:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו עימנו קשר

החזון שלנו

לאורך שנים של פעילות בתחום, בנתה הדר בדק בית מתודולוגיות בדיקה מתקדמות המאפשרות לנו לבצע ביקורת מבנים ובדיקות בדק בית בצורה מאוד יסודית וממצה, ללא שום אפשרות לכך שליקוי בנייה כלשהו יחמוק מעינינו. כל בודק מטעמנו נשלח אל בית הלקוח עם רשימת בדיקות מסודרת של כל האלמנטים הדורשים בדיקה על מנת לקבל תמונה מלאה של ליקויי הבניה במבנה.

-הדר בדק בית-

אצל השכנים

 בניית רשת הרכבות של איחוד האמירויות ממשיכה להתקדם. שלב ראשון של רכבת אתיחאד כבר הושלם

קרא עוד »

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753266